Trinion backend (1.0.2) - en to hr translation catalogue (33 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Content
hr: Sadržaj

en: Private
hr: Privatno

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Subject
hr: Naziv

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Priority
hr: Prioritet

en: Edit
hr: Uredi

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Field
hr: Polje

en: View
hr: Pregled

en: History
hr: Povijest

en: Add item
hr: Dodaj stavku

en: Text
hr: Tekst

en: Contact
hr: Kontakt

en: Amount
hr: Iznos

en: Role
hr: Uloga

en: reply
hr: odgovori

en: Duration
hr: Trajanje

en: Logout
hr: Odjava

en: Full name
hr: Puno ime

en: Activity
hr: Aktivnost

en: Create new account
hr: Stvori novi račun

en: comment
hr: komentar

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Tasks
hr: Zadaće

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac
