Trinion backend (1.0.2) - en to hu translation catalogue (55 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Content
hu: Tartalom

en: Private
hu: Rejtett

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Subject
hu: Tárgy

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: Priority
hu: Fontosság

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Field
hu: Mező

en: View
hu: Megtekintés

en: History
hu: Történet

en: Add item
hu: Elem hozzáadása

en: Text
hu: Szöveg

en: Contact
hu: Kapcsolat

en: Amount
hu: Összeg

en: Payment
hu: Fizetés

en: Company
hu: Cég

en: SKU
hu: Cikkszám

en: Role
hu: Szerepkör

en: Close
hu: Bezár

en: reply
hu: válasz

en: Duration
hu: Időtartam

en: Phone number
hu: Telefonszám

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Full name
hu: Teljes név

en: Activity
hu: Tevékenység

en: Unit
hu: Egység

en: Create new account
hu: Új fiók létrehozása

en: Units
hu: Mértékegységek

en: change
hu: változtat

en: comment
hu: hozzászólás

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Tasks
hu: Feladatok

en: Edit profile
hu: Profil szerkesztése

en: Old value
hu: Régi érték

en: New value
hu: Új érték

en: Organization
hu: Szervezet

en: Company name
hu: Cég neve

en: Sign up
hu: Jelentkezés

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Exposed
hu: Felfedett

en: Shipped
hu: Kiszállítva

en: Current page
hu: Jelenlegi oldal

en: New Task
hu: Új feladat

en: Sign in
hu: Bejelentkezés

en: Add coupon
hu: Kupon hozzáadása

en: Estimate
hu: Becslés

en: Go to page @key
hu: @key. oldalra ugrás
