Trinion backend (1.0.2) - en to lt translation catalogue (43 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Content
lt: Turinys

en: Private
lt: Privatus

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Subject
lt: Tema

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Field
lt: Laukelis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: History
lt: Istorija

en: Add item
lt: Pridėti punktą

en: Text
lt: Tekstas

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Amount
lt: Suma

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Company
lt: Įmonė

en: Role
lt: Rolė

en: Close
lt: Uždaryti

en: reply
lt: atsakyti

en: Duration
lt: Laikas

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Full name
lt: Pilnas vardas

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: Create new account
lt: Registracija

en: change
lt: pakeisti

en: comment
lt: komentaras

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Tasks
lt: Užduotys

en: Edit profile
lt: Redaguoti profilį

en: Company name
lt: Įmonės pavadinimas

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Shipped
lt: Išsiųsta

en: Add coupon
lt: Pridėti kuponą
