Trinion backend (1.0.2) - en to mn translation catalogue (22 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Content
mn: Агуулга

en: Private
mn: Хувийн

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Field
mn: Талбар

en: View
mn: Харах

en: History
mn: Түүх

en: Add item
mn: Элемент нэмэх

en: Text
mn: Текст

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: reply
mn: хариулах

en: Create new account
mn: Бүртгүүлэх

en: Dashboard
mn: Самбар
