Trinion backend (1.0.2) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Create new account
or: ନୂଆ ଖାତା ଖୋଲନ୍ତୁ
