Trinion backend (1.0.2) - en to se translation catalogue (19 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: E-mail
se: Epoasta

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: Field
se: Gieddi

en: View
se: Čájet

en: History
se: Historjá

en: Text
se: Teaksta

en: Close
se: Gidde

en: Phone number
se: Telefuvdnanummir

en: Logout
se: Logge eret

en: Go to first page
se: Mana vuosttaš siidui

en: Go to last page
se: Mana maŋemus siidui

en: Edit profile
se: Rievdat iežat dieđuid
