Trinion backend (1.0.2) - en to uk translation catalogue (60 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Content
uk: Вміст

en: Private
uk: Приватне

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: Subject
uk: Тема

en: Remove
uk: Вилучити

en: Description
uk: Опис

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Edit
uk: Редагувати

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Field
uk: Поле

en: View
uk: Перегляд

en: History
uk: Історія

en: Add item
uk: Додати елемент

en: Text
uk: Текст

en: Contact
uk: Контакт

en: Related tasks
uk: Пов'язані завдання

en: Amount
uk: Величина

en: Payment
uk: Оплата

en: Company
uk: Компанія

en: SKU
uk: Артикул

en: Role
uk: Роль

en: Close
uk: Закрити

en: reply
uk: відповісти

en: Duration
uk: Тривалість

en: Phone number
uk: Номер телефону

en: Logout
uk: Вихід

en: Full name
uk: Повна назва

en: Activity
uk: Активність

en: Unit
uk: Одиниця

en: Create new account
uk: Реєстрація

en: Units
uk: Одиниці

en: change
uk: зміна

en: comment
uk: коментар

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Tasks
uk: Завдання

en: Edit profile
uk: Змінити профіль

en: Old value
uk: Старе значення

en: New value
uk: Нове значення

en: Organization
uk: Організація

en: Company name
uk: Назва компанії

en: Sign up
uk: Зареєструватися

en: Comment:
uk: Коментар:

en: Dashboard
uk: Панель керування

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Attach file
uk: Додати файл

en: Exposed
uk: Розкритий

en: Shipped
uk: Доставлене

en: Add contact
uk: Додати контакт

en: Current page
uk: Поточна сторінка

en: New Task
uk: Нове завдання

en: Sign in
uk: Увійти

en: Add coupon
uk: Додати купон

en: New Contact
uk: Створити контакт

en: Go to page @key
uk: Перейти на сторінку @key
