Trinion backend (1.0.3) - en to af translation catalogue (26 entries)

en: Title
af: Titel

en: E-mail
af: E-pos

en: Content
af: Inhoud

en: Private
af: Privaat

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Subject
af: Onderwerp

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Priority
af: Prioriteit

en: Edit
af: Wysig

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: View
af: Wys

en: History
af: Geskiedenis

en: Add item
af: Voeg item by

en: Contact
af: Kontak

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Role
af: Rol

en: reply
af: beantwoord

en: Log out
af: Teken uit

en: Create new account
af: Skep nuwe rekening

en: comment
af: kommentaar

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy

en: Tasks
af: Take
