Trinion backend (1.0.3) - en to ca translation catalogue (44 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Content
ca: Contingut

en: Private
ca: Privat

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Subject
ca: Assumpte

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Priority
ca: Prioritat

en: Edit
ca: Edita

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Field
ca: Camp

en: View
ca: Mostra

en: History
ca: Història

en: Add item
ca: Afegeix un element

en: Contact
ca: Contacte

en: Amount
ca: Import

en: Payment
ca: Pagament

en: Company
ca: Empresa

en: Role
ca: Rol

en: Close
ca: Tanca

en: reply
ca: respon

en: Duration
ca: Durada

en: Phone number
ca: Telèfon

en: Full name
ca: Nom complet

en: Activity
ca: Activitat

en: Unit
ca: Unitat

en: Log out
ca: Surt

en: Create new account
ca: Crea un compte nou

en: Units
ca: Unitats

en: change
ca: canvi

en: comment
ca: comentari

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Tasks
ca: Tasques

en: Edit profile
ca: Edita el perfil

en: Organization
ca: Organització

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Exposed
ca: Exposat

en: Current page
ca: Pàgina actual
