Trinion backend (1.0.3) - en to eo translation catalogue (26 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Subject
eo: Temo

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Field
eo: Kampo

en: View
eo: Vidu

en: History
eo: Historio

en: Add item
eo: Aldonu eron

en: Text
eo: Teksto

en: Contact
eo: Kontakto

en: reply
eo: respondu

en: Log out
eo: Elsaluti

en: Create new account
eo: Kreu novan konton

en: comment
eo: komento

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: Tasks
eo: Taskoj

en: Dashboard
eo: Instrumentejo
