Trinion backend (1.0.3) - en to et translation catalogue (44 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: E-mail
et: E-post

en: Content
et: Sisu

en: Private
et: Privaatne

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Subject
et: Teema

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Priority
et: Tähtsus

en: Edit
et: Muuda

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Field
et: Väli

en: View
et: Kuva

en: History
et: Ajalugu

en: Add item
et: Lisa element

en: Text
et: Tekst

en: Contact
et: Kontakt

en: Amount
et: Kogus

en: Payment
et: Maksmine

en: Company
et: Asutus

en: SKU
et: Tootekood

en: Role
et: Roll

en: Close
et: Sulge

en: reply
et: vasta

en: Duration
et: Kestus

en: Phone number
et: Telefoni number

en: Full name
et: Täisnimi

en: Activity
et: Tegevus

en: Log out
et: Logi välja

en: Create new account
et: Registreeru

en: Units
et: Ühikud

en: comment
et: kommentaar

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Tasks
et: Ülesanded

en: Edit profile
et: Muuda profiili

en: Company name
et: Ettevõtte nimi

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Exposed
et: Nähtavaks muudetud

en: Current page
et: Eesolev leht
