Trinion backend (1.0.3) - en to gl translation catalogue (46 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Content
gl: Contido

en: Private
gl: Privado

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Subject
gl: Asunto

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Priority
gl: Prioridade

en: Edit
gl: Editar

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Field
gl: Campo

en: View
gl: Ver

en: History
gl: Historial

en: Add item
gl: Engadir un elemento

en: Text
gl: Texto

en: Contact
gl: Contacto

en: Amount
gl: Cantidade

en: Payment
gl: Pagamento

en: Company
gl: Compañía

en: SKU
gl: Referencia (SKU)

en: Role
gl: Rol

en: Close
gl: Pechar

en: reply
gl: responder

en: Duration
gl: Duración

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: Full name
gl: Nome completo

en: Log out
gl: Cerrar sesión

en: Create new account
gl: Crear nova conta

en: change
gl: cambiar

en: comment
gl: comentario

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Tasks
gl: Tarefas

en: Edit profile
gl: Editar perfil

en: Old value
gl: Valor vello

en: New value
gl: Valor novo

en: Company name
gl: Nome da empresa

en: Sign up
gl: Inscribirse

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Exposed
gl: Exposto

en: Current page
gl: Páxina actual
