Trinion backend (1.0.3) - en to my translation catalogue (24 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: History
my: သမိုင်းမှတ်တမ်း

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: reply
my: ပြန်လည်ဆွေးနွေးရန်

en: Log out
my: ထွက်ရန်

en: Create new account
my: Account အသစ်ပြုလုပ်ရန်

en: change
my: ပြောင်းပါ

en: Go to first page
my: ပထမဆုံးစာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်

en: Tasks
my: လုပ်ငန်းများ

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ

en: Current page
my: လက်ရှိစာမျက်နှာ
