Trinion backend (1.0.3) - en to ne translation catalogue (27 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Private
ne: निजि

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Subject
ne: विषय

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: History
ne: इतिहास

en: Text
ne: अक्षर

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Activity
ne: गतिविधि

en: Log out
ne: लगआउट

en: Create new account
ne: नयाँ खाता बनाउनुहोस्।

en: change
ne: परिवर्तन

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: Tasks
ne: कार्यहरु

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Go to page @key
ne: @key पृष्ठमा जानुहोस्
