Trinion backend (1.0.3) - en to os translation catalogue (14 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Subject
os: Темæ

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Field
os: Быдыр

en: View
os: Фенд

en: History
os: Истори
