Trinion backend (1.0.3) - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Subject
ps: موضوع

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: View
ps: ليد

en: History
ps: تاريخ

en: Text
ps: متن

en: Role
ps: ونډه

en: Close
ps: تړل

en: Activity
ps: چارندتیا

en: Log out
ps: وتون

en: Tasks
ps: دندې

en: Current page
ps: اوسنی پاڼه
