Trinion backend (1.0.3) - en to ug translation catalogue (25 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Private
ug: شەخسىي

en: Type
ug: تىپى

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: History
ug: مەشغۇلات خاتىرىسى

en: Text
ug: تېكىست

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Close
ug: يېپىش

en: reply
ug: ئىنكاس

en: Log out
ug: چېكىنىش

en: Create new account
ug: ئەزالىققا تىزىملىنىش

en: comment
ug: باھا

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: Tasks
ug: ۋەزىپە

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى

en: Current page
ug: ھازىرقى بەت
