Trinion backend (1.0.4) - en to nl translation catalogue (54 entries)

en: Title
nl: Titel

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Content
nl: Inhoud

en: Private
nl: Privé

en: Author
nl: Auteur

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Edit
nl: Bewerken

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Field
nl: Veld

en: View
nl: Weergeven

en: History
nl: Historie

en: Add item
nl: Item toevoegen

en: Text
nl: Tekst

en: Add term
nl: Term toevoegen

en: Related tasks
nl: Verwante taken

en: Amount
nl: Bedrag

en: Payment
nl: Betaling

en: Company
nl: Bedrijf

en: SKU
nl: Artikelnummer

en: Role
nl: Rol

en: Close
nl: Sluiten

en: reply
nl: beantwoorden

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: Full name
nl: Volledige naam

en: Activity
nl: Activiteit

en: Unit
nl: Eenheid

en: Log out
nl: Uitloggen

en: Create new account
nl: Nieuw account aanmaken

en: Units
nl: Eenheden

en: change
nl: wijzigen

en: comment
nl: reactie

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Tasks
nl: Taken

en: Edit profile
nl: Profiel bewerken

en: Old value
nl: Oude waarde

en: New value
nl: Nieuwe waarde

en: Organization
nl: Organisatie

en: Company name
nl: Bedrijfsnaam

en: Sign up
nl: Inschrijven

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Exposed
nl: Zichtbaar gemaakt

en: Shipped
nl: Verzonden

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: New Task
nl: Nieuwe taak

en: Sign in
nl: Inloggen

en: Add coupon
nl: Kortingscode toevoegen

en: Payed
nl: Betaald

en: Go to page @key
nl: Ga naar pagina @key
