Trinion backend (1.0.4) - en to bs translation catalogue (22 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Subject
bs: Naslov

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Priority
bs: Prioritet

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Field
bs: Polje

en: View
bs: Pregled

en: History
bs: Istorija

en: Text
bs: Tekst

en: Contact
bs: Kontakt

en: Role
bs: Uloga

en: reply
bs: odgovori

en: Activity
bs: Aktivnost

en: Log out
bs: Odjavi se

en: Create new account
bs: Kreiraj novi nalog

en: comment
bs: komentar
