Trinion backend (1.0.4) - en to cs translation catalogue (43 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Content
cs: Obsah

en: Private
cs: Soukromé

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Subject
cs: Předmět

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Priority
cs: Priorita

en: Edit
cs: Upravit

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Field
cs: Pole

en: View
cs: Zobrazit

en: History
cs: Historie

en: Add item
cs: Přidat položku

en: Add term
cs: Přidat termín

en: Contact
cs: Kontakt

en: Amount
cs: Částka

en: Payment
cs: Platba

en: Company
cs: Společnost

en: SKU
cs: Kód zboží

en: Close
cs: Zavřít

en: reply
cs: odpovědět

en: Duration
cs: Trvání

en: Phone number
cs: Telefonní číslo

en: Full name
cs: Celé jméno

en: Activity
cs: Aktivita

en: Unit
cs: Jednotka

en: Log out
cs: Odhlásit

en: Create new account
cs: Vytvořit nový účet

en: comment
cs: komentář

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Tasks
cs: Úkoly

en: Edit profile
cs: Upravit profil

en: Company name
cs: Jméno společnosti

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: Records
cs: Záznamy

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Current page
cs: Aktuální stránka

en: Add coupon
cs: Přidat kupón
