Trinion backend (1.0.1) - en to gu translation catalogue (22 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Private
gu: ખાનગી

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Subject
gu: વિષય

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Priority
gu: અગ્રતા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: View
gu: જુઓ

en: Text
gu: લખાણ

en: Contact
gu: સંપર્ક

en: Role
gu: હોદો

en: Close
gu: બંધ

en: reply
gu: જવાબ આપો

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: Activity
gu: પ્રવૃત્તિ

en: Tasks
gu: કાર્યો
