Trinion backend (1.0.4) - en to ru translation catalogue (59 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Content
ru: Содержимое

en: Private
ru: Приватный

en: Type
ru: Тип

en: Author
ru: Автор

en: Subject
ru: Тема

en: Remove
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Priority
ru: Приоритет

en: Edit
ru: Редактировать

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Field
ru: Поле

en: View
ru: Просмотр

en: History
ru: История

en: Add item
ru: Добавить пункт

en: Text
ru: Текст

en: Add term
ru: Добавить термин

en: Contact
ru: Контакт

en: Related tasks
ru: Связанные задачи

en: Amount
ru: Сумма

en: Payment
ru: Оплата

en: Company
ru: Компания

en: SKU
ru: Артикул

en: Role
ru: Роль

en: Close
ru: Закрыть

en: reply
ru: ответить

en: Duration
ru: Продолжительность

en: Phone number
ru: Номер телефона

en: Full name
ru: Полное имя

en: Activity
ru: Активность

en: Unit
ru: Единица измерения

en: Log out
ru: Выход

en: Create new account
ru: Регистрация

en: Units
ru: Единицы

en: change
ru: изменить

en: comment
ru: комментарий

en: Go to first page
ru: На первую страницу

en: Go to last page
ru: На последнюю страницу

en: Tasks
ru: Задачи

en: Edit profile
ru: Редактировать профиль

en: Old value
ru: Старое значение

en: New value
ru: Новое значение

en: Organization
ru: Организация

en: Company name
ru: Название компании

en: Sign up
ru: Подписка

en: Comment:
ru: Комментарий:

en: Dashboard
ru: Панель управления

en: Sidebar first
ru: Первая боковая панель

en: Exposed
ru: Раскрытый

en: Shipped
ru: Отправлен

en: Current page
ru: Текущая страница

en: New Task
ru: Новая задача

en: Sign in
ru: Войти

en: Add coupon
ru: Добавить купон

en: Estimate
ru: Оценить

en: Responsible
ru: Ответственный

en: Go to page @key
ru: Перейти на страницу @key
