Trinion base (1.0.0) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Subject
eo: Temo

en: Remove
eo: Forigu

en: On
eo: Ŝaltita

en: Reset
eo: Restarigu

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Field
eo: Kampo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Page
eo: Paĝo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Roles
eo: Roloj

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Recipient
eo: Ricevonto

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
