Trinion base (1.0.0) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Remove
mr: काढा

en: On
mr: वर

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Versions
mr: आवृत्ती

en: Page
mr: पान

en: Off
mr: बंद

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
