Trinion base (1.0.1) - en to no translation catalogue (11 entries)

en: Subject
no: Emne

en: Remove
no: Fjern

en: On
no: På

en: Field
no: Felt

en: Versions
no: Versjoner

en: Off
no: Av

en: Promoted to front page
no: Vis på forsiden

en: Plain text
no: Ren tekst

en: Diff
no: Forskjell

en: Dashboard
no: Kontrollpanel

en: Theme name
no: Visningsmalens navn
