Trinion base (1.0.2) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Subject
af: Onderwerp

en: Remove
af: Verwyder

en: On
af: Op

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Default
af: Verstek

en: Picture
af: Prentjie

en: Page
af: Bladsy

en: Roles
af: Rolle

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
