Trinion base (1.0.2) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Subject
bs: Naslov

en: Remove
bs: Ukloni

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Field
bs: Polje

en: Picture
bs: Slika

en: Page
bs: Strana

en: Roles
bs: Uloge

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Plain text
bs: Obični tekst

en: First name
bs: Ime

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
