Trinion base (1.0.2) - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Subject
fi: Aihe

en: Remove
fi: Poista

en: On
fi: Käytössä

en: Reset
fi: Palauta

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Field
fi: Kenttä

en: Default
fi: Oletus

en: Picture
fi: Kuva

en: Page
fi: Sivu

en: Off
fi: Pois päältä

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Plain text
fi: Puhdas teksti

en: Invoice
fi: Lasku

en: Recipient
fi: Vastaanottaja

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: Old value
fi: Vanha arvo

en: New value
fi: Uusi arvo

en: Dashboard
fi: Työpöytä

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Your virtual face or picture.
fi: Virtuaaliset kasvosi tai kuvasi.

en: Theme name
fi: Teeman nimi
