Trinion base (1.0.2) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Subject
gu: વિષય

en: Remove
gu: લોપ

en: On
gu: ચાલુ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Plain text
gu: સાદું લખાણ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
