Trinion base (1.0.2) - en to ht translation catalogue (14 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Subject
ht: Sijè

en: On
ht: Ouvè

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: Picture
ht: Foto

en: Page
ht: Paj

en: Off
ht: Fèmen

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: - All -
ht: - Tout -

en: Your virtual face or picture.
ht: Yon vizaj vityel oubyen foto

en: Asc
ht: Mont
