Trinion base (1.0.2) - en to is translation catalogue (26 entries)

en: Status
is: Staða

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Remove
is: Fjarlægja

en: On
is: Virkjað

en: Reset
is: Endursetja

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Field
is: Svæði

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Versions
is: Útgáfur

en: Picture
is: Mynd

en: Page
is: Síða

en: Off
is: Af

en: Roles
is: Hlutverk

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Invoice
is: Kvittun

en: Recipient
is: Viðtakandi

en: First name
is: Fornafn

en: Last name
is: Eftirnafn

en: Template
is: Sniðmát

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: - All -
is: - Allt -

en: Your virtual face or picture.
is: Net- andlit eða mynd.

en: Shipment
is: Sending
