Trinion base (1.0.2) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Picture
my: ရုပ်ပုံ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Recipient
my: လက်ခံရရှိသူ

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ

en: - All -
my: - အားလုံး -
