Trinion base (1.0.2) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Subject
nn: Emne

en: Remove
nn: Fjern

en: On
nn: På

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Field
nn: Felt

en: Default
nn: Standard

en: Picture
nn: Bilete

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Roles
nn: Roller

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Plain text
nn: Rein tekst

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: Dashboard
nn: Styringspanel

en: - All -
nn: - Alle -
