Trinion base (1.0.3) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Status
be: Статус

en: Remove
be: Выдаліць

en: On
be: На

en: Reset
be: Скінуць

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Field
be: Поле

en: Default
be: Прадвызначана

en: Picture
be: Выява (аватар).

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Roles
be: Ролі

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: Template
be: Шаблон

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў

en: Your virtual face or picture.
be: Ваш віртуальны твар ці здымак
