Trinion base (1.0.3) - en to et translation catalogue (32 entries)

en: Status
et: Olek

en: Remove
et: Eemalda

en: On
et: Sees

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Field
et: Väli

en: Default
et: Vaikimisi

en: Picture
et: Pilt

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Off
et: Väljas

en: Roles
et: Rollid

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Desc
et: Kahanev

en: Invoice
et: Arve

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Template
et: Mall

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Your virtual face or picture.
et: Sinu virtuaalne nägu või pilt.

en: Theme name
et: Kujundusmalli nimi

en: Asc
et: Kasvav
