Trinion base (1.0.3) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ga: Bain

en: Picture
ga: Pictiúr

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Dashboard
ga: Deais
