Trinion base (1.0.3) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Field
hy: Դաշտ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Picture
hy: նկար

en: Page
hy: Էջ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Dashboard
hy: Վահանակ

en: Your virtual face or picture.
hy: Ձեր վիրտուալ դեմքը կամ նկարը:
