Trinion base (1.0.3) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Remove
jv: Buwang

en: Reset
jv: Baléknā

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Default
jv: Gawan

en: Picture
jv: Gambar

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Roles
jv: Parāgā

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Dashboard
jv: Dasbor

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
