Trinion base (1.0.3) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: On
ka: ჩართვა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Field
ka: ველი

en: Picture
ka: სურათი

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Roles
ka: როლები

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
