Trinion base (1.0.3) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Remove
kk: Өшіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Field
kk: Өріс

en: Default
kk: Стандартты

en: Picture
kk: Сүрет

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған
