Trinion base (1.0.3) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Remove
km: យកចេញ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Field
km: វាល

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Picture
km: រូបភាព

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង
