Trinion base (1.0.3) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Remove
lt: Pašalinti

en: On
lt: Įjungta

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Field
lt: Laukelis

en: Default
lt: Numatytasis

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Off
lt: Išjungta

en: Roles
lt: Rolės

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Invoice
lt: Sąskaita

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Template
lt: Šablonas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Your virtual face or picture.
lt: Jūsų virtualus veidas ar paveikslėlis.

en: Shipment
lt: Siuntinys
