Trinion base (1.0.3) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Remove
mk: Одстрани

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Roles
mk: Улоги

en: - All -
mk: - Сите -
