Trinion base (1.0.3) - en to oc translation catalogue (25 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Remove
oc: Levar

en: On
oc: Activat

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Field
oc: Camp

en: Default
oc: Per defaut

en: Picture
oc: Imatge

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: Off
oc: Desactivat

en: Roles
oc: Ròtles

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Plain text
oc: Tèxte brut

en: Template
oc: Modèl

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Old value
oc: Anciana valor

en: New value
oc: Novèla valor

en: Offset
oc: Decalatge

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
