Trinion base (1.0.3) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Field
se: Gieddi

en: Picture
se: Govva

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre
