Trinion base (1.0.3) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Picture
ug: سۈرەت

en: All
ug: ھەممە

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: ,
ug: ،

en: Plain text
ug: ئادەتتىكى تكىست

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى

en: - All -
ug: ھەممىسى
