Trinion base (1.0.4) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Number
ast: Númberu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Field
ast: Campu

en: Plain text
ast: Testu planu
