Trinion base (1.0.4) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Number
my: နံပါတ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ
