Trinion cart (1.0.0) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Item
ar: عنصر

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Default
ar: الافتراضي

en: remove
ar: إزالة

en: Total
ar: المجموع

en: User
ar: المستخدم

en: Page
ar: الصفحة

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Price
ar: السعر

en: Address
ar: العنوان

en: Desc
ar: تنازلي

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Product
ar: المنتج

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: Index
ar: الفهرس

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
