Trinion cart (1.0.0) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Actions
jv: Aksi

en: Reset
jv: Baléknā

en: Default
jv: Gawan

en: User
jv: Panganggo

en: Page
jv: Kācā

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: change
jv: ganti

en: Index
jv: Indek

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
